Blog

ظروف IML

ظروف IML

ظروف IML::IML در لغت به معنای برچسب گذاری بر روی ظروف می باشد که مخفف کلمه انگلیسی In Modeling Labeling  می باشد.در واقع این برچسب ها باید به گونه ای باشد که  از خود ظرف جداناپذیر باشد.

اولین مرحله برای این کار تولید برچسب به اندازه ظرفییت آن ظرف مورد نظر می باشد سپس به گونه ای به اضافه کردن مواد پلاستیکی می پردازند که با برچسب ایجاد شده تلفیق شود به گونه ای که به هیچوجه از یکدیگر جدا نشوند.

البته این نکته باید در نظر گرفته شود که در مورد نوع ماده(پلاستیکی یا فلزی و…) محدودیت خاصی وجود ندارد.

ظروف IML

مراحل این فرایند به شرح زیر می باشد:

ابتدا برچسب مورد نظر طراحی می شود.

سپس این برچسب ها توسط دستگاه هایی وارد قالب های مورد نظر می شود.

این برچسب ها با نیروهای الکتریکی به قالب چسبیده می شود.

سپس آن مواد مورد نظر برای ظرف که می تواند پلاستیک ذوب شده باشد یا فلز ذوب شده وارد قالب می شود تا با برچسب تثبیت شود.در آخر ظرفی که برچسب کاملا با آن تلفیق شده است به وسیله دستگاه هایی جدا شده و برچسب بعدی وارد قالب می شود.

مزییت استفاده از این ظروف:

در عصر امروز که تبلیغات در فروش محصولات تاثیر زیادی دارد این ظروف نقش به سزایی در تبلیغات خواهد داشت.

این ظروف نه تنها باعث محافظت کامل از محصول داخلش می شود بلکه جا به جا کردن آن بسیار ساده می باشد.

همچنین از دیگر مزییت های استفاده از این ظرف ها این می تواند باشد که بر اساس سلیقه مشتری طراحی شده و رنگ آمیزی و شکل و شمایل آن باعث جذب بیشتر مشتری بشود.

یکی دیگر از مزایای مهم این ظروف که امروزه بسیار مورد توجه قرار می گیرد این می باشد که می توان بعد از اتمام محتویات این ظروف آن را دور نریخت و از آن در مصارف دیگر استفاده کرد.

و در آخر می توان این نکته را ذکر کرد که استفاده از این ظروف بسیار از نظر قیمت به صرفه می باشد.

 

 

و بسیاری از شرکت ها و مراکز از ظروف iml برای برند سازی کار و فعالیت خود استفاده می کنند.به این صورت که این شرکت ها در مراسم های بزرگ و کوچک خود با چاپ طرح لوگوی خود بر روی ظروف سعی در ماندگار شدن طرح و بند خود بر ذهن ها دارند.

و در چند سال اخیر برند سازی از این طریق بسیار مورد توجه شرکت ها قرار گرفته است و به همین علت می باشد که در طی چند سال بر تعداد علاقمندان به این ظروف افزوده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.