Blog

ظروف IML چیست

ظروف IML چیست

آیا میدانید ظروف IML چیست و به چه منظوری استفاده میشود ؟

ظروف IML چیست :: همانطور که می دانید امروزه تبلیغات بخش جدایی ناپذیر کسب و کارها  شده است و برای همگامی با بازار  در حال رشد و رقابتی, امروزه ناگزیر به تبلیغ و معرفی کسب کار خود هستیم یکی از راههای که تاثیر بسیار خوبی در افزایش فروش دارد استفاده از تبلیغ روی ظروف است و یکی از این ظروف,  ظروف IML می باشد .

در این روش با  در حین ساخت ظرف آی ام ال لیبل مورد نظر ما نیز در آن حک می شود و برخلاف روش های قدیمی مانند چاپ یا انواع دیگر برچسب زنی که ممکن بعد از مدت کوتاهی از بین برود حک روی ظروف IML ماندگار است و به راحتی از بین نمی رود .

آیا تبلیغات با استفاده از ظروف آی ام ال هزینه زیادی میخواهد؟

از آنجا تبلیغات همیشه با صرف هزینه ها همراه است استفاده از یک تبلیغ مفید و به صرفه اهمیت زیادی دارد به عنوان مثال اگر بخواهید فقط برای چند روز یک بنر تبلیغاتی را در محلی که در دید عموم است قرار دهید برای کسب مجوز بایستی هزینه و زمان نسبتا زیادی را بایستی صرف کنید .

ولی استفاده از ظروف IML علاوه بر ماندگاری بالا هزینه بسیار کمتری دارد و با استفاده از این روش میتوانید یک تبلیغ مفید و بسیار به صرفه داشته باشید.

ظروف آی ام ال کدام شرکت بهتر و مقرون به صرفه تر است؟

یکی از شرکت های باتجربه که سابقه درخشانی در زمینه تولید ظروف یکبار مصرف دارد شرکت سودی بسپار می باشد که به دلیل کیفیت محصولاتی که ارائه می دهد و هزینه مناسب محصولاتی که تولید می کند به جایگاه بالایی در بین رقبا و انتخاب مشتریان رسیده است و شما مشتریان گرامی کافیست لیبل مورد نظرتان را به شرکت تحویل داده و در کمترین زمان ممکن ظروف با کیفیت با حک لیبل مورد نظرتان در آن را تحویل بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.