Blog

ظروف یکبار مصرف

ظروف یکبار مصرف

تاریخچه ی ظروف یکبار مصرف به سال ۱۹۰۸ بر میگردد که یک مامور بهداشت عمومی به نام دکتر ساموئل جی در کانزاس درقطار مشاهده کرد که نوشیدن آب از لیوان عمومی توسط فردی مبتلا به سل که پس ازاو نیز دختری جوان با نوشیدن آب از همان لیوان به سل مبتلا شد این موضوع الهام بخش او برای راه اندازی یک جنگ صلیبی به نام ممنوعیت استفاده از ظروف عمومی شد که منجر به اختراع یک فنجان یک بار مصرف به نام جام سلامت شد و بعدها ظروف یکبار مصرف به صورت عمده ساخته شدند . امروزه ظروف یکبار مصرف به طور وسیعی استفاده می شود و تنوع آنها زیاد و جالب است از این ظروف در مکان ها و موارد مختلف استفاده می شود و انواع ظروف یکبار مصرف در سایزهای مختلف تولید میشود از این انواع میتوان به لیوان های یکبار مصرف ، بشقاب های یکبار مصرف ،قاشق، چنگال و چاقوهای یکبار مصرف ،کاسه ها ،سفره ها یکبار مصرف ،دستمال ،سینی و ….

شرکت سودی بسپار با ساخت  انواع ظرف های یکبار مصرف در طرح ها، رنگ ها و سایز های مختلف و با توجه به سفارش مشتری در بالاترین کیفیت  توسط بهترین دستگاه ها و تجهیزات وارد شده ازکشور ترکیه و سابقه ی درخشان در تولید انواع ظروف یکبار مصرف آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز میباشد .

 همچنین شرکت سودی بسپار با فن آوری های جدید و به روز اقدام به ساخت ظروف یکبار مصرف IML( ظروف پلی اتیلن با برچسب IML) کرده است که  برای بسته بندی محصولات مختلف استفاده می شوند که طرح ها و انواع مختلف شیک و زیبایی دارد.

این نوع ظروف جز ظروف پر طرفدار به حساب می آید و به برچسب قالبی معروف هستند  برچسب هایی با استفاده مواد پلاستیکی در  ظرف ها به کار برده می شوند . این نوع ظروف بسیار جذاب و پر کارپرد هستند این نوع ظروف برای بسته بندی مواد غذایی  بسیار ایده آل می باشد . این نو.ع ظروف برای بسته بندی مواد غذایی در یخچال و فریزر نیست بسیار مناسب و پر مصرف می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.