Blog

ظروف یکبارمصرف IML

ظروف یکبارمصرف IML

ظروف یکبار مصرف IML در واقع ظروفی پلی پروپیلن هستند همراه با فناوری IML ، اینگونه ظروف بسیار مقاوم در برابر سرما و گرما هستند. اینگونه ظروف جیگزینی بسیار مناسب برای ظروف یکبار مصرف موجود هستند زیرا با توجه به هشدارهای بهداشتی و احتمال سرطان زا بودن ظروف موجود ، ظروف یکبارمصرف IML در واقع انقلابی در ظروف یکبار مصرف می باشد.

در سال های اخیر ظروف یکبارمصرف مورد استقبال بیشتر مردم قرار گرفته است و در نذری ها ، مهمانی ها و خیلی دیگر از اینگونه موارد استفاده می شود ، زیرا هم قیمت مناسبی دارد و هم سختی شستن ظرف را از بین میبرد و مزیت های دیگری را نیز دارد.

شرکت سودی بسپار جزء اولین و پیشرفته ترین شرکت های موجود در ایران با قابلیت تولید ظروف یکبارمصرف IML است که با بهره گیری از بهترین امکانات پیشتاز در تولید اینگونه ظروف است و قابلیت In Modeling Labeling  را به خوبی اجرا می کند در نتیجه می توان گفت که ظروف یکبارمصرف با کیفیت می تواند در ایران جایگزین محصولات بی کیفیت شده و خانواده های محترم ایرانی نیز الگوهای مصرف بهداشتی مناسب را انتخاب نمایند.

امروزه در جهان با شناخت مضر بودن ظروف پلی استایرنی ، رو به صنعت ظروف پلی پروپلین کرده اند و بسیاری از صنعت گران در عرصه مواد غذایی نیز از اینگونه ظروف استفاده می کنند و پیش بینی می شود که در ایران نیز به این سمت سوق پیدا کند.

شرکت سودی بسپار از اولین شرکت هایی است در ایران که در این صنعت فعالیت می کند و تا کنون با شرکت ها و صنعتگران زیادی نیز همکاری داشته است و از قابلیت IML  برای آن ها استفاده می نماید که کمک شایانی به بهبود بیماری ها و زیبایی بسته بندی های مواد غذایی کرده است که بسیار موفقیت آمیز بده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.