Blog

تولید ظروف IML

تولید ظروف IML

چرا تولید ظروف IML مفید می باشد؟

ظروف IML امروزه نقش مهمی در بازار یابی و کسب و کار دارد سودی بسپار تولید کننده ی انواع ظروف IML با بهترین کیفیت و جذاب ترین طرح ها می باشد تولید ظروف IML تخصص ماست.

 

ظروفی که این شرکت تولید می کند برای بسته بندی بسیار ایده آل هستند مخصوصا برای استفاده در یخچال و فریزر بسیار عالی میباشد.

برچسب این ظروف باید طوری باشد که چروک نشود و یا باعث برآمدگی نا مناسب در ظروف نشود.این ظروف نه تنها برای مصارف خانگی مفید می باشد بلکه برای مصارف صنعتی هم مناسب می باشد.

شرکت ما دارای متخصصینی هستند که هم از لحاظ جنس و کیفیت ظروف و هم از نظر طراحی نیز دارای تبهر هستند و بهترین ظروف یکبار مصرف را در اختیار شما میگذارند.

مزایای برچسب زدن داخل قالب در تولید ظروف IML:

طول عمر برچسب ها با این کار افزایش پیدا می کند و با شستشو و یا جابه جا کردن و مدت زمان زیاد از بین نمیرود.

محصولات خیلی شیک به نظر می رسند .

از نظر کیفیتی محصولات بالا می روند و همچنین با معیار استاندارد کیفیتی هم متناسب تر خواهد شد.

در هزینه های تولید هم صرفه جویی میشود زیرا در ظروفی که برچسب زده میشود یک مرحله برای تولید ظروف و یک مرحله برای برچسب زدن صرف می شود در صورتی که با تولید ظروف IML این دو مرحله به یک مرحله تبدیل می شود و یک ظرف با کیفیت هم تولید میشود.

شرکت سودی بسپار علاوه بر تولید ظروف با کیفیت می تواند ظروف را در حجم بالا هم تولید کند  تا شما عزیزان نگران تولید این ظروف در حجم بالا نباشید.

برای تولید ظروف IML منتظر باشید تا نگاهی منحصر به فرد به شما شود ویا به عبارتی ظروف IML خاصی داشته باشید که این هدف با سودی بسپار مهیا میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.