Blog

انواع ظروف یکبار مصرف

انواع ظروف یکبار مصرف

انواع ظروف یکبار مصرف برای میهمانی ها و کارخانه ها استفاده می شود و مصرف اینگونه از ظرف ها به یک عادت تبدیل شده است.  کارخانه ها نیز در فرآیند بسته بندی از انواع ظروف یکبار مصرف استفاده می کنند.

معرفی انواع ظروف یکبار مصرف :

همانطور که خودتان دیده اید ظروف یکبار مصرف موارد استفاده مختلفی دارد . از این ظرف ها برای هم غذا های سرد و هم غذا های گرم استفاده می شود. صنعت تولید این ظرفها نیز بنا به نوع مصرف ان ها متفاوت می باشد. به طور مثال به ظرفهای که برای غذاهای گرم استفاده می شوند ظروف pp گفته می شود و برای غذاهای سرد هم ظروف pc استفاده می شوند.

همچنین این ظرفها بنا به استفاده آن در کارخانه ها صنعتی را به کار گرفته شده است که به آن ظروف iml گفته می شود در این نوع از ظرف ها کار حک لوگو و برند شرکت ها بر روی ظروف یکبار مصرف انجام می شود. در بیشتر کارخانه های تولیدی مواد غذای مانند لبنیات و دیگر محصولات غذایی از ظرف های یکبار مصرف iml استفاده می شود. که صنعت pc نیز همراه با iml در آن به کار به کار برده شده است

این نوع از ظرف ها کاربرد های دیگری نیز دارند به طور مثال پخش غذا های گرم از سوی شرکت ها در مراسم خاص نیز با حک برند بر روی ظروف pp iml می تواند تبلیغات موثری را برای شرکت ها دارد.

با به وجود امدن انواع ظروف یکبار مصرف به شکل امروزی دیگر نیاز به استفاده از برچسب ها بر روی ظرفها نیست و شما با شکل شکیلتر و زیباتر از ظرفها روبه رو هستید و بیشتر کارخانه های تولیدی نیز از این نوع ظرف ها استفاده می شود .

شرکت سودی بسپار تجربه فراوانی در تولید انواع ظروف iml دارد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.