Blog

قیمت ظروف IML

ظروف IML ظروفی هستند که امروزه در بازازیابی بیشتر مورد استفاده می گیرد و باعث رونق کسب و کار می شود , ظروف IML فواید بسیاری دارد. که در ادامه مطالب به آن اشاره خواهیم کرد.و این موضوع بر روی قیمت ظروف IML تاثیر گذار بوده است.

ظروف IML در واقع ظروفی هستند که برچسب و یا نام تجاری شما را بر روی ظرف حک می کنند حال این حک کردن می تواند به روش های مختلف انجام شود در ظروف IML برچسب ها از مقاومت بیشتری برخوردار هستند.

ظروف IML دارای کیفیت رنگی بهتری هستند و مشتریان می توانند ظروف خود را با هر رنگی که میخواهند انتخاب کنند. شرکت سودی بسپار دارای ظروف IML با رنگ های بسیار زیبا و مطابق سلیقه و خواست مشتریان می باشد.

همچنین ظروف IML متناسب  با دمای فریزر می باشند که البته ظروف سودی بسپار بسیار با کیفیت تر می باشند و قیمت ظروف IML این شرکت نیز بسیار مناسب می باشد.

باز و بسته شدن ظروف IML میتواند به صورت زیپی و یا به صورت دستی تعبیه شده باشد که هرکدام از این موارد بسیار اندک بر روی قیمت ظروف IML تاثیر می گذارد.

یکی دیگر از مزیت های ظروف IML این است که رنگ و یا برچسب هایی که بر روی دیگر ظروف ها به عنوان برچسب قرار داده میشودممکن است خورده شود و باعث بیماری شود ولی این گونه ظروف با اینکه دارای تکنیک های چاپ مختلف از جمله: تایپوگرافی , چاپ پد, سوختگاری و رنگ چوب, کاغذ لمینت می باشد ولی با توجه به تکنولوژی ظروف باعث بیماری نمی شوند و از این نظر هم بر دیگر ظروف های برچسب دار برتری دارند.

بعضی از ظروف IML دارای قابلیت های ببیشتری از جمله  قرار دادن در ماکروفر هستند که این خاصیت بر روی قیمت ظروف IML بسیار تاثیر گذار میباشد.

شرکت سودی بسپار ارائه دهنده بهترین و با کیفیت ترین ظوف IML می باشد و ظروفی مطابق با سلیقه شما به شما تحویل خواهد داد و همچنین قیمت ظروف IML سودی بسپار نیز بسیار مناسب می باشد کافیست با ما تماس بگیرید  ۳۶۴۲۴۳۸۰-۰۲۱

و یا از محصولات ما دیدن کنید حتما لذت خواهید برد.ظروف یکبار مصرف سودی بسپار با خیال راحت استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.